Cypress Semiconductor Corp CY7C1512V18-250BZXI
Part No.:
CY7C1512V18-250BZXI
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Description:
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
Shipping
CY7C1512V18-250BZXI Information
Manufacturer:
Cypress Semiconductor Corp
Clock Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)