Infineon Technologies CY7C1512KV18-333BZI
Part No.:
CY7C1512KV18-333BZI
Description:
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1512KV18-333BZI Information
Packaging:
Tray
Clock Frequency:
333 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)