Infineon Technologies CY7C1512KV18-300BZXC
Part No.:
CY7C1512KV18-300BZXC
Description:
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
Shipping
CY7C1512KV18-300BZXC Information
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Clock Frequency:
300 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)