Infineon Technologies CY7C1512KV18-250BZXI
Part No.:
CY7C1512KV18-250BZXI
Shipping
CY7C1512KV18-250BZXI Information
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Clock Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)