Eaton - Bussmann Electrical Division CB181P-70
Part No.:
CB181P-70
Description:
CIR BRKR 70A 30VDC AUTO RESET
Shipping
CB181P-70 Information
Current Rating (Amps):
70A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
30 V