BAG323AA-ZVD-3000MA.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | BAG323AA-ZVD-3000MA |
| Manufacturer | Solidlite |
| Series | - |
| Package/Case | 4-SMD, No Lead |
| Packaging | Strip |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 940nm |
| Voltage - Input | 1.8V ~ 2.2V |
| Current Rating (Amps) | 500mA |
| Power (Watts) | 1.8 ~ 2.8W |
The following parts include "BAG323AA-ZVD-3000MA" in Silicon Labs BAG323AA-ZVD-3000MA.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.