ASM-0022.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | ASM-0022 |
| Manufacturer | PreAct |
| Series | Mojave |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| Sensing Distance | 11.18" ~ 551.18" (0.3 ~ 14m) |
| Output Type | USB |
| Voltage - Supply | 5V |
| Operating Temperature | - |
| Current - Supply | - |
| Voltage - Output Difference (Typ) @ Distance | - |
| Voltage - Output (Typ) @ Distance | 0°C ~ 35°C |
The following parts include "ASM-0022" in Silicon Labs ASM-0022.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.