9FGL0451DKILFT.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 9FGL0451DKILFT |
| Manufacturer | Renesas Electronics Corporation |
| Series | - |
| Package/Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Packaging | Bulk |
| Product Status | Active |
| Programmable | Not Verified |
| PLL | Yes |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Input | Clock, Crystal |
| Output | HCSL, LVCMOS |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Frequency - Max | 100MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Supplier Device Package | 32-VFQFPN (5x5) |
The following parts include "9FGL0451DKILFT" in Silicon Labs 9FGL0451DKILFT.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.