Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 9DBL411BGILFT |
| Manufacturer | Renesas Electronics Corporation |
| Series | - |
| Package/Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Programmable | Not Verified |
| PLL | No |
| Main Purpose | Intel QPI, PCI Express (PCIe) |
| Input | HCSL |
| Output | LP-HCSL |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Frequency - Max | 150MHz |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
The following parts include "9DBL411BGILFT" in Silicon Labs 9DBL411BGILFT.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.