Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | |
| Part Number | 841N254BKILF |
| Manufacturer | Renesas Electronics Corporation |
| Series | FemtoClock® NG |
| Package/Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Packaging | Tray |
| Product Status | Active |
| Programmable | Not Verified |
| PLL | Yes |
| Main Purpose | S-RIO 1.3, 2.0 |
| Input | LVCMOS, LVTTL, Crystal |
| Output | HCSL, LVDS |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 2:4 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Frequency - Max | 250MHz |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.465V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Supplier Device Package | 32-VFQFPN (5x5) |
The following parts include "841N254BKILF" in Silicon Labs 841N254BKILF.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.