E-T-A 8345-F12A-U3M2-DB1B1C-50A
Part No.:
8345-F12A-U3M2-DB1B1C-50A
Description:
MIN ORD QTY 10. SINGLE OR DOUBLE
Shipping
8345-F12A-U3M2-DB1B1C-50A Information
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V