E-T-A 8345-F12A-U3M2-DB1B1C-40A
Part No.:
8345-F12A-U3M2-DB1B1C-40A
Description:
MIN ORD QTY 10. SINGLE OR DOUBLE
Shipping
8345-F12A-U3M2-DB1B1C-40A Information
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V