E-T-A 8345-B0PB-U3H1-282040-225A
Part No.:
8345-B0PB-U3H1-282040-225A
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 225A 80VDC
Shipping
8345-B0PB-U3H1-282040-225A Information
Current Rating (Amps):
225A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V