E-T-A 8345-B02A-V3M1-DB1B1B-125A
Part No.:
8345-B02A-V3M1-DB1B1B-125A
Description:
CR BKR MAGHYDR 125A 480VAC/80VDC
Shipping
8345-B02A-V3M1-DB1B1B-125A Information
Current Rating (Amps):
125A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V