E-T-A 8340-T120-K1T1-KLH226-10A
Part No.:
8340-T120-K1T1-KLH226-10A
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
Shipping
8340-T120-K1T1-KLH226-10A Information
Series:
8340-T
Product Status:
Active
Mounting Type:
DIN Rail
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V