E-T-A 8340-G211-G4E1-A4H111D-40A
Part No.:
8340-G211-G4E1-A4H111D-40A
Description:
CIR BRKR MAG 40A 240VAC 80VDC
Shipping
8340-G211-G4E1-A4H111D-40A Information
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
80 V