E-T-A 8340-F430-K2M2-A2H0-25A
Part No.:
8340-F430-K2M2-A2H0-25A
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
Shipping
8340-F430-K2M2-A2H0-25A Information
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V