E-T-A 8340-F430-K2M2-A2H0-10A
Part No.:
8340-F430-K2M2-A2H0-10A
Description:
CIRC BRKR HYDRAULIC MAGNETIC
Shipping
8340-F430-K2M2-A2H0-10A Information
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V