E-T-A 8340-F130-K3M2-ANH242-20A
Part No.:
8340-F130-K3M2-ANH242-20A
Description:
CIR BRKR MAG 20A 240VAC 80VDC
Shipping
8340-F130-K3M2-ANH242-20A Information
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V