IDT, Integrated Device Technology Inc 71V2556SA133BGI
Part No.:
71V2556SA133BGI
Package:
119-BGA
Description:
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA
Shipping
71V2556SA133BGI Information
Package/Case:
119-BGA
Clock Frequency:
133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
4.2 ns
Voltage - Supply:
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)