IDT, Integrated Device Technology Inc 71V2556S166PFG
Part No.:
71V2556S166PFG
Shipping
71V2556S166PFG Information
Clock Frequency:
166 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
3.5 ns
Voltage - Supply:
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)