IDT, Integrated Device Technology Inc 71V2556S100PFG
Part No.:
71V2556S100PFG
Shipping
71V2556S100PFG Information
Clock Frequency:
100 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
5 ns
Voltage - Supply:
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)