IDT, Integrated Device Technology Inc 71V2546S150PFG
Part No.:
71V2546S150PFG
Shipping
71V2546S150PFG Information
Clock Frequency:
150 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:
Access Time:
3.8 ns
Voltage - Supply:
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C (TA)