600386.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 600386 |
| Manufacturer | Avery Dennison RFID |
| Series | Impinj® Monza® 5 |
| Packaging | Strip |
| Product Status | Obsolete |
| Style | Inlay |
| Technology | Passive |
| Frequency | 860MHz ~ 960MHz |
| Memory Type | Read/Write |
| Writable Memory | 128b (EPC) |
| Standards | EPC, ISO 18000-6 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Size / Dimension | 1.063" L x 0.551" W (27.00mm x 14.00mm) |
The following parts include "600386" in Silicon Labs 600386.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.