Siemens 5SY44018
Part No.:
5SY44018
Manufacturer:
Siemens
Category:
Circuit Breakers
Package:
Description:
SUP PTOR 5SY4 4P 480V 1A 5K D-TR
Shipping
5SY44018 Information
Manufacturer:
Siemens
Series:
5SY4
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
DIN Rail
Breaker Type:
Current Rating (Amps):
1A
Voltage Rating - AC:
400 V
Voltage Rating - DC:
72 V