E-T-A 483-V533-J3M1-C4S0ZN-15A
Part No.:
483-V533-J3M1-C4S0ZN-15A
Description:
CIR BRKR THRM 15A 115VAC 28VDC
Shipping
483-V533-J3M1-C4S0ZN-15A Information
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
115 V
Voltage Rating - DC:
28 V