421140533-0117501.pdf
Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 421140533-0117501 |
| Manufacturer | SAG |
| Series | - |
| Packaging | Bag |
| Product Status | Active |
| Style | Tag |
| Technology | Passive |
| Frequency | 13.56MHz |
| Memory Type | Read/Write |
| Writable Memory | 256b/1280b (User) |
| Standards | ISO 15693, ISO 18000-3 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Size / Dimension | 0.236" Dia (6.00mm) |
The following parts include "421140533-0117501" in Silicon Labs 421140533-0117501.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.