Sensata-Airpax 279-2-1REC4-53F-9-9-25
Part No.:
279-2-1REC4-53F-9-9-25
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 25A 160VDC
Shipping
279-2-1REC4-53F-9-9-25 Information
Mounting Type:
DIN Rail
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
160 V