E-T-A 2210-T230-K0M1-H3A1-15A
Part No.:
2210-T230-K0M1-H3A1-15A
Shipping
2210-T230-K0M1-H3A1-15A Information
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
65 V