Sensata-Airpax 219-2-1REC5-66-8-9-70
Part No.:
219-2-1REC5-66-8-9-70
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 70A 480VAC
Shipping
219-2-1REC5-66-8-9-70 Information
Current Rating (Amps):
70A
Voltage Rating - AC:
480 V