Sensata-Airpax 219-2-1REC5-66-8-9-60
Part No.:
219-2-1REC5-66-8-9-60
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 60A 480VAC
Shipping
219-2-1REC5-66-8-9-60 Information
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
480 V