Sensata-Airpax 219-2-1REC5-66-7-9M-70-AH
Part No.:
219-2-1REC5-66-7-9M-70-AH
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 70A 600VAC
Shipping
219-2-1REC5-66-7-9M-70-AH Information
Current Rating (Amps):
70A
Voltage Rating - AC:
600 V