Sensata-Airpax 219-2-1REC5-66-7-9M-60-AH
Part No.:
219-2-1REC5-66-7-9M-60-AH
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 60A 600VAC
Shipping
219-2-1REC5-66-7-9M-60-AH Information
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
600 V