Sensata-Airpax 219-2-1REC5-62-8-9M-100-AH
Part No.:
219-2-1REC5-62-8-9M-100-AH
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 480VAC
Shipping
219-2-1REC5-62-8-9M-100-AH Information
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
480 V