Sensata-Airpax 209-2-1REC4-62-4-9-100-V
Part No.:
209-2-1REC4-62-4-9-100-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 240VAC
Shipping
209-2-1REC4-62-4-9-100-V Information
Mounting Type:
DIN Rail
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
240 V