Sensata-Airpax 209-2-1-53F-2-9-60-H
Part No.:
209-2-1-53F-2-9-60-H
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 60A 125VDC
Shipping
209-2-1-53F-2-9-60-H Information
Mounting Type:
DIN Rail
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
125 V