Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 050010 |
| Manufacturer | congatec |
| Series | conga-SA5 |
| Package/Case | Module |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| Architecture | MPU |
| Core Processor | Intel® Atom® x7-E3950 |
| Flash Size | 32GB |
| RAM Size | 4GB |
| Peripherals | LVDS, SATA |
| Connectivity | Ethernet, I2C, MMC/SD/SDIO, PCIe, SPI, UART, USB |
| Speed | 2GHz |
| Primary Attributes | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Supplier Device Package | - |
The following parts include "050010" in Silicon Labs 050010.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.