Amphenol Anytek YP032150A000G
Part No.:
YP032150A000G
Description:
TERM BLK 3P SIDE ENT 3.81MM PCB
Shipping
YP032150A000G Information
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.150" (3.81mm)
Current:
10 A
Voltage:
300 V