Amphenol Anytek YP0301500000G
Part No.:
YP0301500000G
Description:
TERM BLK 3POS SIDE ENT 3.5MM PCB
Shipping
YP0301500000G Information
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.138" (3.50mm)
Current:
10 A
Voltage:
300 V