Reliance North America WJ245T2-7.5-2*09p-15-RNA
Part No.:
WJ245T2-7.5-2*09p-15-RNA
Description:
2*9 position PCB push-in spring
Shipping
WJ245T2-7.5-2*09p-15-RNA Information
Number of Levels:
2
Positions Per Level:
9
Pitch:
0.295" (7.50mm)
Mating Orientation:
Current:
10 A
Voltage:
300 V