Reliance North America WJ213B-2.5-27p-11-RNA
Part No.:
WJ213B-2.5-27p-11-RNA
Description:
27 position PCB push-in spring c
Shipping
WJ213B-2.5-27p-11-RNA Information
Pitch:
0.098" (2.50mm)
Mating Orientation:
Current:
4 A
Voltage:
150 V