Reliance North America WJ213A-2.54-27p-15-RNA
Part No.:
WJ213A-2.54-27p-15-RNA
Description:
27 position PCB push-in spring c
Shipping
WJ213A-2.54-27p-15-RNA Information
Pitch:
0.100" (2.54mm)
Mating Orientation:
Current:
4 A
Voltage:
150 V