Reliance North America WJ141V-2.54-28p-14-RNA
Part No.:
WJ141V-2.54-28p-14-RNA
Description:
28 position PCB push-in spring c
Shipping
WJ141V-2.54-28p-14-RNA Information
Positions Per Level:
28
Pitch:
0.100" (2.54mm)
Mating Orientation:
Current:
4 A
Voltage:
150 V