Reliance North America WJ10L-13.0-03p-13-RNA
Part No.:
WJ10L-13.0-03p-13-RNA
Description:
3 position PCB push-in spring co
Shipping
WJ10L-13.0-03p-13-RNA Information
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.512" (13.00mm)
Mating Orientation:
Current:
50 A
Voltage:
600 V