Amphenol Anytek VR0751030000G
Part No.:
VR0751030000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM
Shipping
VR0751030000G Information
Number of Positions:
7
Positions Per Level:
7
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V