Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | V-MD3_M12-EVAL-RFB-00A |
| Manufacturer | RFbeam Microwave GmbH |
| Series | - |
| Packaging | Retail Package |
| Product Status | Active |
| Sensor Type | Radar |
| Sensing Range | 80m |
| Interface | - |
| Sensitivity | 60GHz |
| Voltage - Supply | 8V ~ 32V |
| Embedded | Yes |
| Contents | Board(s), Cable(s), Power Supply, Accessories |
| Utilized IC / Part | V-MD3 |
The following parts include "V-MD3_M12-EVAL-RFB-00A" in Silicon Labs V-MD3_M12-EVAL-RFB-00A.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.