Amphenol Anytek VM1535800000G
Part No.:
VM1535800000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.81MM
Shipping
VM1535800000G Information
Pitch:
0.150" (3.81mm)
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Gray
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C