Amphenol Anytek VM1375500000G
Part No.:
VM1375500000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5MM
Shipping
VM1375500000G Information
Number of Positions:
13
Positions Per Level:
13
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current - UL:
20 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Green
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C