Amphenol Anytek VM0455830000G
Part No.:
VM0455830000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM
Shipping
VM0455830000G Information
Number of Positions:
4
Positions Per Level:
4
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current - UL:
20 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Gray
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C