Amphenol Anytek VF4831500000G
Part No.:
VF4831500000G
Description:
TERM BLOCK HDR 48POS VERT 3.81MM
Shipping
VF4831500000G Information
Number of Positions:
48
Positions Per Level:
24
Pitch:
0.150" (3.81mm)
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C